Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за підтримки ОБСЄ провели цикл зустрічей у громадах, де відбудуться перші вибори до ОТГ

Полтавщина – одна із 24-х областей України, де напередодні місцевих виборів 25 жовтня відбулися інформаційно-роз’яснювальні зустрічі з мешканцями громад, які утворюють ОТГ.

Про це повідомляє прес-центр ВГО «Комітет виборців України» у Полтавській області.

На зустрічах, котрі проводилися з дотриманням протиепідемічних заходів, обговорювалися різноманітні питання, які турбують виборців. Зокрема: які переваги і ризики утворення ОТГ, як гарно розпорядитися новими бюджетними можливостями, повноваження новообраних органів місцевого самоврядування та зв`язок виборців із депутатами після обрання тощо.

Найактивніші учасники дискусії отримали сувенірну продукцію: екосумки та ручки із логотипами ОБСЄ та закликом голосувати відповідально. На питання мешканців громад відповідали кваліфіковані тренери по виборам та децентралізації, які попередньо пройшли навчання у Координатора проектів ОБСЄ в Україні. У нашому регіоні в цій ролі виступили представники Комітету виборців України.

Координатор програм Комітету виборців України у Полтавській області Євген Янкевич висловлює вдячність Полтавській ОДА, місцевим органам самоврядування та фундаціям за сприяння проведенню таких діалогів із мешканцями громад.

До організації зустрічей долучилися не лише органи влади, але й небайдужі громадські об’єднання. Наприклад, у Козельщині нам надзвичайно допомогли представники «Smart Foundation». Вони нещодавно відкрили у селищі сучасну бібліотеку, котра функціонує як центр розвитку громади, а нам надали технічну та інформаційну допомогу у проведенні заходу. Комітет виборців України має в планах і надалі проводити різноманітні активності для розвитку громадянського суспільства на Полтавщині.

Для довідки: «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» є проектом, що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства розвитку громад та територій України.

Система Orphus