Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкриють пам’ятну дошку ідеологу українського націоналізму

У п’ятницю, 9 жовтня у селі Мачухи Полтавського району відбудуться заходи з нагоди 120-річчя з дня народження Юрія Липи, уродженця Полтавщини, полковника УПА, одного із ідеологів українського націоналізму, громадського діяча, письменника, лікаря, автора української геополітичної концепції, а ще — одного із засновників нового напряму української медичної науки — фітотерапії.

 Заплановано Всеукраїнську наукову конференцію за участю представників Українського інституту національної пам’яті, істориків, краєзнавців, журналістів з Одеси, Києва, Полтави та ін., презентацію книг та наукових збірників, а також урочисту церемонію відкриття меморіальної дошки Іванові та Юрію Липам на фасаді Мачухівської амбулаторії.

Про це повідомили в  Північно-східному міжрегіональному відділі Українського інституту національної пам’яті.

Організатори: Мачухівська ОТГ, Мачухівський краєзнавчий музей, УІНП.

Запрошуємо висвітлити захід. Виїзд з Полтави до Мачух у п’ятницю, 9 жовтня, о 8 год. 30 хв. Мікроавтобус буде розташовано біля облдержадміністрації. Просимо заздалегідь (до 14-00 год. 8 жовтня) акредитуватися за мейлом uinppoltava@ukr.net або за тел. – 066-33-23-091.

Довідково: з ініціативи Українського інституту національної пам’яті ювілей Юрія Липи відзначається на державному рівні згідно з Постановою Верховної Ради про пам’ятні дати та ювілеї у 2020 році. Детальніше про цю особистість можна прочитати за посиланням

фото galinfo.com.ua

Система Orphus