Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині усі виборчі дільниці зачинилися вчасно, – поліція

Упродовж дня, 25-го жовтня, до поліції Полтавщини надійшло 216 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства в день волевиявлення.

Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

Найбільше повідомлень до поліції надходило з приводу незаконної агітації, публічного розголошення виборцем результатів свого волевиявлення. Також надійшло кілька повідомлень про ймовірний підкуп виборців. Ця інформація перевіряється слідчо-оперативними групами. Крім того, складено адміністративні протоколи на мешканців Лубен та Кобеляк за пошкодження своїх бюлетенів. Один протокол складений за дрібне хуліганство та два – за порушення правил щодо карантину людей.

«На Полтавщині усі дільничні виборчі дільниці зачинилися вчасно у відповідності до Виборчого кодексу України. Суттєвих правопорушень, які б могли вплинути на результати голосування в області не допущено. Користуючись нагодою, хочу подякувати мешканцям Полтавщини за належний рівень правової свідомості та толерантність під час голосування. Також дякую особовому складу поліції області за належне реагування на всі повідомлення та заяви громадян, вчасне припинення правопорушень та забезпечення публічної безпеки в місцях несення служби», – зазначив начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Читайте також: Місцеві вибори-2020: явка виборців у Полтаві склала 29%

Не зважаючи на те, що о 20:00 всі дільничні виборчі дільниці зачинилися, поліція продовжує працювати в посиленому режимі до повного завершення виборчого процесу.

Система Orphus