Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині сталася аварія з викиданням аміаку

У Гадяцькому районі між селами Лисівка та Мала Обухівка відбувся викид аміаку із запобіжного клапану цистерни з аміаком, автомобіля “СКАНІЯ”. Про це повідомив сільський голова Лисівської с/р.

Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, виїздом на місце події встановлено, що на відстані 1,5 км від с. Мала Обухівка Гадяцького району під час руху, водій аміаковоза побачив витік аміаку з запобіжного клапану та звернув на польову дорогу. Ймовірна причина витоку аміаку – потрапляння стороннього предмету під клапан.

“До ліквідації аварії залучено 4 одиниці техніки, 10 чол.: АЦ-40(130) 6 ДПРЧ м. Гадяч та 4 чол.о/с, АЦ-40(131) МПО Рашівка 2 чол., (АЦ-10(53), водовоз 8 м3 на базі автомобіля МАЗ та 4 чол., місцевого господарства). Для ліквідації аварії, залучена ланка ГДЗС 6 ДПРЧ м. Гадяч у складі 4 чол. О 19:30 до місця події прибув трактор з цистерною 7м3 для перекачки аміаку та зниження тиску в цистерні. О 20:20, до місця аварії прибуло 3 автомобільних цистерни”, – йдеться в повідомленні.

В ході проведення аварійних робіт, аміак перекачали в справну цистерну. Постраждалих внаслідок викиду аміаку та загрози отруєння населення немає.

фото ілюстраційне

Система Orphus