Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині ще не було піку захворювання на COVID-19, – Олег Синєгубов

На Полтавщині зростає захворюваність на коронавірус.

На цьому акцентував увагу, під час апаратної наради, голова Полтавської ОДА Олег Синегубов.

«У Полтавській області пік захворюваності на COVID-19 ще попереду. Хочу наголосити, що всім потрібно дотримуватись елементарних правил карантину. Якщо у Полтаві рівень захворюваності залишиться таким же, або зросте, то вже з наступного тижня карантинні обмеження стануть більш жорсткими. На даний момент маємо напружену ситуацію у лікарнях з ліжками та киснем», – повідомив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, з 19 жовтня Полтава опинилась у “червоній” зоні адаптивного карантину. А 25 районів Полтавської області – у “помаранчевій”.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, відмітив збільшення кількості летальних випадків від коронавірусної інфекції та малий відсоток одужавших.

«Щодоби в області фіксуємо летальні випадки. Це пацієнти із супутніми захворюваннями. На даний момент в області на стаціонарі перебуває 302 пацієнти з підтвердженим COVID-19 та 280 пацієнтів з підозрою», – повідомив Лисак.

Читайте також: Як правильно носити медичну маску та рукавички, – нагадали в ЦГЗ

За його словами, сьогодні у місті спостерігається краща ситуація щодо дотримання правил карантину у транспорті.

«Сьогодні «набитих» маршруток ще не бачили. Нам не легко далося пом’якшення обмежень для «червоної» зони. Тому прошу дотримуватись карантину і, за можливості, відправити людей на дистанційну роботу», – відмітив Віктор Лисак.

Нагадаємо, протягом минулої доби у Полтавській області зафіксували 174 випадки захворювання на COVID-19. З початку карантину в регіоні вже захворіли на коронавірус 6051 людина.

Система Orphus