Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розпочався конкурс серед закладів освіти на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання

Департамент освіти і науки Полтавської ОДА повідомляє про прийом матеріалів до участі в обласному конкурсі серед закладів освіти на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання.

Учасниками Конкурсу є заклади загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області державної та комунальної форм власності.

Конкурсні матеріали складаються з:
– подання відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (міських виконавчих комітетів, об’єднаних територіальних громад), керівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що належать до об’єктів спільної власності територіальних громад області;
– презентації PowerPoint (формат .ppt або .pptx) або відеоматеріалів (не більше 15 хв.) на електронних носіях CD або DVD), які демонструють обладнання, оснащення, забезпечення умов для проведення занять, розміщення стендів, плакатів, змінної експозиції тощо навчального кабінету та матеріально-технічну базу предметів „Захист України”, „Фізична культура”, національно-патріотичного виховання.

Конкурсні матеріали закладів освіти з районів, міст, об’єднаних територіальних громад потрібно надсилати на поштову адресу: Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, вул. Соборності, 64–Ж, м. Полтава, 36029 до 28 жовтня 2020 року.

Система Orphus