Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині працівники ДСНС перевіряють виборчі дільниці

З метою забезпечення належного рівня пожежної безпеки та не допущення виникнення надзвичайних ситуацій фахівці Полтавської обласної Служби порятунку «101» продовжують перевіряти виборчі дільниці.

Так, співробітники ДСНС провели в селищі міського типу Нові Санжари перевірку стану пожежної та техногенної безпеки приміщень, де будуть функціонувати виборчі дільниці. Про це повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Фахівці Служби перевірили первинні засоби пожежогасіння, плани евакуації, наявність та вільний доступ до евакуаційних виходів тощо. Також, рятувальники провели додаткові протипожежні інструктажі з представниками виборчих дільниць та працівниками закладів та установ, де відбуватиметься волевиявлення громадян під час місцевих виборів. Крім того, фахівці Служби порятунку вручили тематичні пам’ятки, які допоможуть не допустити надзвичайних подій під час виборчого процесу.

“Дана робота проводиться особовим складом Полтавського гарнізону ДСНС України у всіх районах області”, – зазначається у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb