Ви тут:
Відео Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція відпрацювала можливі варіанти дій у позаштатних ситуаціях, що можуть вплинути на легітимність виборів

На Полтавщині відбулися практичні навчання для працівників поліції та інших правоохоронних органів, під час яких відпрацювали методи кризової «комунікації» і тактичних дій у ситуаціях, що можуть порушити нормальний виборчий процес. Зокрема, такі навчання проведені у Полтаві, Кременчуці та Лубнах.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

«Ключова мета тактичних навчань полягає у напрацюванні ефективного алгоритму взаємодії та обміну інформацією між різними структурними підрозділами поліції, а також іншими правоохоронними органами, у позаштатних ситуаціях, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства або виборчого процесу. З 12 жовтня до завершення всіх етапів виборчої кампанії поліція Полтавщини буде працювати у посиленому режимі. Закликаємо учасників виборчих перегонів дотримуватися чинного законодавства, уникати провокативних лозунгів та дій, що можуть вплинути на легітимність виборів. У разі виявлення осіб, які грубо ігнорують вимоги законодавства або порушують публічний порядок, поліція діятиме оперативно та відповідно до Закону, – зазначив виконувач обов’язків заступника начальника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв.

 

Система Orphus