Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція відкрила 10 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу

Станом на 7:00 5 жовтня поліція Полтавщини відкрила 10 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого законодавства.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

 

Всього правоохоронці Полтавщини зареєстрували 91 заяву та повідомлення стосовно порушень виборчого процесу та 7 адміністративних правопорушень.

В Україні упродовж доби до поліції надійшло 84 заяви та повідомлення, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства.

Найбільше повідомлень зафіксовано у місті Києві – 12, 8 повідомлень – в Одеській, по 7 – у Запорізькій та Чернігівській, 6 – у Дніпропетровській, по 5 – у Закарпатській, Київській та Миколаївській, по 4 – у Донецькій, Кіровоградській, Полтавській та Сумській, по 3 – у Тернопільській та Харківській, 2 – у Луганській, по 1 – в Івано-Франківській, Львівській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях.

Усього ж із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 2477 заяв та повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом.

“До ЄРДР внесено відомості щодо 193 кримінальних проваджень: 103 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 90 – пов’язані з виборчим процесом. Також складено 400 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

Система Orphus