Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція та фахівці БО “Світло Надії” розповіли миргородцям як не стати жертвою торгівлі людьми

До Європейського дня протидії торгівлі людьми, що відзначають 18 жовтня, у Миргороді відбулася вулична акція “Припинити торгівлю людьми – убезпечити громаду!”.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Кожний перехожий мав можливість цього дня покращити свій рівень обізнаності у цій сфері та проконсультуватися з фахівцями стосовно захисту прав та інтересів під час працевлаштування закордоном та в межах України, а також щодо протидії сексуальній експлуатації.

На центральній вулиці курортного містечка облаштували локацію з інформаційним стендом та провели анкетування громадян на знання небезпечних ситуацій, в які може потрапити будь-яка людина.

До складу мобільних консультативних пунктів, які працювали цього дня, увійшли працівники відділу протидії торгівлі людьми Главку поліції Полтавщини, працівники ювенальної превенції Миргородського відділу поліції та сектору ювенальної пробації Полтави, а також фахівці благодійної організації “Світло Надії”.

“Запам’ятайте телефон Національної безкоштовної лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – “527”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus