Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевірили дитсадки, магазини, перукарні: склали 20 адмінпротоколів за порушення карантину

Протягом минулого тижня мобільні групи, у складі фахівців Держпродспоживслужби в Полтавській області, Нацполіції та органів влади, здійснили 570 рейдів на Полтавщині.

Як повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, перевірили дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів при здійсненні діяльності з надання послуг у перукарнях, салонах краси, аптеках, закладах громадського харчування, магазинах, де торгують продовольчими і непродовольчими товарами.

Під час рейдів перевірили 49 дошкільних закладів, 1 заклад загальної середньої освіти, 3 гуртожитки, 226 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 109 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 68 закладів громадського харчування, 16  перукарень та салонів краси, серед 98  перевірених об’єктів  –  агроринки, аптеки, ТРЦ, розважальні заклади, об’єкти водозабезпечення.

“Порушення протиепідемічних вимог встановлено на 82 об’єктах”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Козельщинському районі перевірили дотримання правил карантину у магазинах: виявили порушення

За результатами рейдів фахівці держпродспоживслужби видали 82 приписів, на 20 суб’єктів господарювання склали протоколи про адміністративні правопорушення, провели відповідну роз’яснювальну роботу.

Фото: Держпродспоживслужби

Система Orphus