Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині майже половина всіх працевлаштованих безробітних знайшла роботу в аграрній сфері

У січні-вересні 2020 року з обласною службою зайнятості співпрацювали 8 тисяч роботодавців. Кількість вакансій у базі даних служби зайнятості Полтавської області у січні-вересні 2020 року – 41,5 тисячі одиниць.

За сприяння служби зайнятості Полтавської області працевлаштовано 29,7 тисячі людей, повідомили в Полтавському обласному центрі зайнятості.

Майже половина колишніх безробітних – 46%, знайшли роботу у сільському, лісовому та рибному господарстві.

Значна частина людей працевлаштувана у переробній промисловості, оптовій і роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, у будівництві тощо.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становила працевлаштовано 311 безробітних ( 55 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 256 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності).

За сприяння служби зайнятості Полтавської області забезпечена тимчасова зайнятість 4,4 тисячі громадян, зокрема 3,5 тисячі осіб взяли участь у громадських роботах та 0,9 тисячі – в інших роботах тимчасового характеру.

Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища; благоустрій; інформування населення про субсидії; роботи із соціально вразливими верствами населення, інші роботи; впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни; будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери тощо.

фото ілюстративне

Система Orphus