Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині до забезпечення правопорядку під час місцевих виборів залучено понад 3 400 працівників МВС – Іван Вигівський

З 12 жовтня та до завершення всіх етапів виборчого процесу поліція працює у посиленому режимі. Напоготові різні поліцейські підрозділи, зокрема: Ситуаційний центр головного управління поліції, слідчо-оперативні групи, кінологи та вибухотехніки.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

«Станом на 23 жовтня під цілодобовою охороною правоохоронців 70 територіальних та 1248 дільничних виборчих комісій. Публічну безпеку і порядок в день виборів на дільницях будуть забезпечувати понад 2 700 правоохоронців, з-поміж яких працівники поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Ще понад півтисячі працівників поліції та військовослужбовці Національної гвардії виконуватимуть функції із забезпечення правопорядку в населених пунктах», зазначив начальник поліції області Іван Вигівський.

Очільник Главку поліції Полтавщини наголосив на аполітичній позиції поліції та зауважив:

«Завдання поліції – забезпечити рівний захист прав усіх учасників виборчого процесу: від виборця до кандидата. Аби місцеві вибори пройшли прозоро та кожен громадянин зміг зробити свій вільний вибір, закликаємо кандидатів та представників виборчих штабів виконувати вимоги виборчого законодавства, утриматися від «брудних» схем та маніпуляцій. Своєю чергою, поліція на всі порушення реагуватиме жорстко, відповідно до Закону».

«Іван Вигівський також порадив в день волевиявлення дотримуватися правил карантину, зокрема: використовувати захисну маску, дотримуватися соціальної дистанції та елементарних норм протиепідемічного захисту», – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus