Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 69 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали житло

На сьогодні за рахунок отриманої раніше компенсації для 67 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування вже придбали житло.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

За участі заступника голови ОДА Катерини Рижеченко відбулося засідання комісії з питань розподілу в 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні говорили про стан використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2019 рік, спрямованих на виплату грошової компенсації з числа вище зазначених категорій.

Як доповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Матуйзо, у минулому році постановою Кабінету Міністрів України № 616 від 26.06.2019 передбачено продовження програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. На виконання урядової програми у 2019 році розмір субвенції з державного бюджету для Полтавської області склав 23,6 млн грн.

У межах виділених коштів грошову компенсацію для придбання житла отримали 69 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебували на квартирному обліку першими у черзі по 59 адміністративно-територіальних одиницях.   

На 2020 рік Полтавській області передбачено кошти з державного бюджету в сумі 24,3 млн грн на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus