Ви тут:
Суспільство 

На наступному тижні у Кременчуці має запрацювати новий тролейбусний маршрут №26+

На міських транспортних маршрутах Кременчука в умовах адаптивного карантину працює максимальна кількість громадського транспорту комунальної та приватної форми власності. Про це на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив керівник управління транспорту виконкому міської ради Руслан Івашина. За його інформацією, щодня на всіх транспортних маршрутах виставлено 160-170 маршрутних таксі, 8 комунальних автобусів і 48-50 тролейбусів.

Головний транспортник міста наголосив на тому, що перевірки виконання протиепідемічних вимог у громадському транспорті проводяться систематично. Водіям всіх автотранспортних підприємств повідомлено про адміністративну відповідальність за їх порушення.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький повідомив, що з 8 жовтня має запрацювати новий тролейбусний маршрут №26 А+, що з’єднуватиме зупинки громадського транспорту правобережжя та лівобережжя Кременчука. Керівник міста дав доручення очільнику управління транспорту Руслану Івашині вивчити пасажиро потік на цьому транспортному напрямку та відкоригувати відповідно до нього схему руху тролейбусів №26 А+ як у години «пік», так і протягом всього дня.

Нагадаємо, перше тестування нового тролейбусу №26А+ пройшло на належному рівні. На наступному тижні після обкатки 4 нових тролейбуси №26 А+ будуть забезпечувати транспортне сполучення ще на одному довгому транспортному маршруті, що з’єднує лівий та правий береги Кременчука. Після мостового переходу тролейбус №26А+ рухатиметься маршрутом тролейбусу№3 та до Молодіжного.

Система Orphus