Ви тут:
Суспільство Україна 

На Луганщині 115 першокурсників склали урочисту присягу ліцеїста

Сьогодні, у День захисника України та День українського козацтва, 115 першокурсників Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії” склали Урочисту Клятву ліцеїста.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Від імені командного складу Об’єднаних сил першокурсників привітав заступник Командувача ОС з морально-психологічного забезпечення полковник Євгеній Коваленко. Він побажав юнакам бути гідними синами своєї Батьківщини та з гордістю нести звання ліцеїста.

“Ліцей – це перша сходинка у вашій кар’єрі. Але, незалежно від того, який шлях у майбутньому ви оберете, переконаний, що всі ви виростете достойними захисниками України. Будете віддано служити українському народові. Зберігати і примножувати наші славні бойові традиції. Також у цей святковий день хочу подякувати Вашим батькам, які підтримали ваш вибір – вступити до військового ліцею”.

Також полковник Євгеній Коваленко вручив відзнаку від Командувача Об’єднаних сил “За звитягу та вірність” викладацькому складу ліцею та грамоти ліцеїстам.

Привітали першокурсників та поздоровили весь особовий склад ліцею з Днем захисника України Голова Луганської облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, заступник Міністра у справі ветеранів України Олександр Терещенко, заступник командувача Десантно-штурмових військ полковник Олексій Шандар, а також учасники бойових дій.

Текст Урочистої клятви зачитував ліцеїст Вадим Ткаченко.

“Ми готові віддати свої сили та вміння в ім’я незалежності та соборності України, жертовно служити та самовіддано захищати свою країну від будь-якого агресора”, – пообіцяли юні захисники.

“Після урочистої клятви ліцеїсти виконали Ліцейську пісню”, – йдеться у повідомленні.

Фото: пресцентр ООС

Система Orphus