Ви тут:
Суспільство Україна 

На Харківщині тренуються майбутні військові вертолітники

У старшокурсників льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба тривають польоти на вертольотах Мі-2 та Мі-8.

Про це повідомляє АрміяInform.

Курсанти успішно склали всі заліки і виконали обов’язкові стрибки з парашутом, які є своєрідним допуском до льотної практики.

“Третьокурсники отримають по 15 годин нальоту разом з льотчиком-інструктором. І тільки після цього – перші самостійні вильоти на вертольотах Мі-2, – зазначив заступник командира вертолітної ескадрильї з морально-психологічного забезпечення, льотчик 3-го класу майор Олександр. – Третьокурсники відпрацюють різні вправи, серед яких імітація вимкнення одного двигуна”.

Після опанування Мі-2 курсанти повернуться до навчального закладу та розпочнуть вивчати експлуатацію більш складного гелікоптера Мі-8.

А четвертокурсники ХНУПС уже приступили до самостійних польотів на Мі-8 і мають по сім годин нальоту. Під час цих тренувань вони літатимуть на гранично малій висоті.

“Також слід додати, що на аеродромі навчальної авіаційної бригади стрибки з парашутом виконують курсанти-льотчики з висоти 600 метрів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus