Ви тут:
Суспільство Україна 

На 31 жовтня у ЗСУ нараховується 1639 хворих на COVID-19, є випадки і на Полтавщині

Станом на 10.00 31 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіє 1639 осіб.

Про це повідомляє Командування медичних сил ЗСУ.

Всього за час пандемії одужало 4096 осіб. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 455 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 78 осіб.

На жаль у Збройних Силах України зафіксовано 16 летальний випадок спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Працівник ЗС України (м. Київ) 21 жовтня був госпіталізований до Національного військово-медичного клінічного центру “ГВКГ”. Позитивний результат ПЛР-тесту від 21 жовтня. У зв’язку з погіршенням стану здоров’я 19 жовтня був переведений до відділення реанімації та інтенсивної терапії, отримував високо потокову оксигенацію. Попри проведену терапію у пацієнта продовжувала відмічатися негативна динаміка, наростання дихальної недостатності. 29 жовтня пізно ввечері стан хворого різко погіршився та почалася інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату. Військовослужбовець за наявної інформації мав хронічні супутні захворювання.

За минулу добу у Збройних Силах України зареєстровано 159 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 34 особи: Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ”, Військово-медичний клінічний центр Північного регіону та 59 військовий мобільний госпіталь – по 6 військовослужбовців. 59 військовий мобільний госпіталь – 5 військовослужбовців. Військово-медичний клінічний центр Західного та Південного регіонів – по 3 військовослужбовці. Військово-медичний клінічний центр Східного і Центрального регіонів, Полтавський, Деснянський та Чернігівський військові госпіталі – по 1 військовослужбовцю.

Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

“Вдома під наглядом медичної служби перебуває 125 осіб: Київська область – 54 військовослужбовців та 8 працівників ЗС України. Львівська область – 14 військовослужбовців та 2 працівники ЗС України. Харківська область – 4 військовослужбовці та 3 працівники ЗС України. Вінницька область – 6 військовослужбовців. Дніпропетровська область – 5 військовослужбовців, Чернігівська область – 4 військовослужбовці та 1 працівник ЗС України. Одеська та Житомирська області – по 4 військовослужбовці. Хмельницька та Івано-Франківська області – по 3 військовослужбовці. Черкаська, Запорізька та Донецька області – по 2 військовослужбовці. Закарпатська, Рівненська, Херсонська та Миколаївська області – по 1 військовослужбовцю. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

Система Orphus