Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргород отримав відзнаку за кращу практику місцевого самоврядування

Диплом за ІІІ місце в конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування” у 2020 році  за кращу практику «Впровадження сучасних освітніх технологій у Миргороді Полтавської області» вручили  міському голові Сергію Соломасі  у Міністерстві розвитку громад та територій України, де відбулася  офіційна церемонія нагородження фіналістів цьогорічного конкурсу.

Про це повідомили у міській раді.

Миргородська практика “Впровадження сучасних освітніх технологій у м.Миргород» – це впровадження в  наших школах  електронних журналів та щоденників, ресурсне забезпечення учасників освітнього процесу: придбання ноутбуків та проведення Інтернет-зв’язку.

Модернізація освітнього процесу стала можливою завдяки підтримці надійних партнерів з Литви та співфінансуванню з обласного бюджету. Завдяки перемозі два роки поспіль у обласному конкурсі розвитку територіальних громад Миргород отримав 1,2 млн грн з обласного бюджету на встановлення відеокамер та програмного забезпечення у навчальних закладах, проведення Інтернету та придбання ноутбуків. Розробником програмного забезпечення “Моя школа” є литовська ІТ-компанія “NEVDA”.

Система Orphus Поделиться на fb