Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Ми роду козацького діти: у Полтаві стартував онлайн-конкурс

З нагоди відзначення Дня Українського козацтва та Дня захисника України у Полтаві оголосили проведення національно-патріотичного інтернет-конкурсу серед дітей «Ми роду козацького діти».

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Взяти участь у конкурсі можуть всі охочі діти до 18 років, які проживають у Полтаві. Конкурсні роботи мають відповідати тематиці національно-патріотичного інтернет-конкурсу серед дітей “Ми роду козацького діти” та можуть бути представлені в одній з трьох номінацій: “Козацька пісня”, “Козацький танець”, “Фото на козацьку тематику”.

– номінація «Козацька пісня»: до участі приймаються відеоролики тривалістю до 1 хв. з власним виконанням пісні, що відповідає тематиці конкурсу.

– номінація «Козацький танець»: до участі приймаються відеоролики тривалістю до 1 хв. з власним виконанням хореографічних творів, що відповідають тематиці конкурсу.

– номінація «Фото на козацьку тематику»: до участі приймаються власні фотороботи (автопортрети, селфі тощо), що відповідають тематиці конкурсу.

До 11 жовтня необхідно надіслати одну конкурсну роботу в електронному форматі на електронну пошту: dkms@rada-poltava.gov.ua (з приміткою «інтернет-конкурс «Ми роду козацького діти») та вказати прізвище, ім’я дитини, дату народження дитини, прізвище та ім’я одного з батьків, а також контактний телефон.

Голосування за надіслані Конкурсні роботи, які відповідають умовам Конкурсу, відбуватиметься на сторінці Facebook Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради та триватиме з 12 жовтня по 18 жовтня. Переможців оберуть 19 жовтня.

Система Orphus