Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Молоді вчителі запустили Youtube-канал для дітей

Молоді викладачі з України запустили україномовний освітній проєкт Enjoy The Science. Це YouTube-канал, на якому вчителі у коротких відео доступно розкривають різноманітні теми для школярів та молоді.

Канал орієнтований на дітей і підлітків, а також студентів та дорослих, що прагнуть постійного розвитку. Він створений за ініціативи 5 молодих вчителів, що осучаснюють освіту та доводять, що знання – це круто, пише Освіта.ua.

“Коли я згадую, що світовий океан вивчений лише на 5%, це мене надихає та мотивує навчати молодих дослідників та ділитись із ними своїм натхненням та цікавістю до світу. Насолоджуймось наукою разом, виховуймо у собі допитливість та відкриваймо нове щодня”, – говорить одна із засновниць проєкту, вчителька природознавства Єлизавета Саєвич.

Наразі на каналі доступні 3 плейлисти – з анатомії, української мови та мистецтва.

Окрім YouTube-каналу, проєкт має сайт, де розміщуватимуться конспекти до уроків із різних предметів, тести та статті. Надалі викладачі планують продовжувати створювати цікаві онлайн-уроки на допомогу вчителям різних предметів, проводити освітні заходи та популяризувати науку.

Також проєкт має сторінки у соцмережах Instagram та Facebook.

Система Orphus