Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мобільний додаток “Дія”: Полтавську ОДА можна відвідати з е-паспортом

Ідентифікація відвідувачів Полтавської облдержадміністрації для пропуску до адмінбудівлі можлива на підставі документів, які пред’являються особою в електронному вигляді з використанням мобільного застосунку Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Особа, яка має право та бажає потрапити до облдержадміністрації, може подати е-паспорт громадянина України, е-паспорт для виїзду за кордон та е-посвідчення водія через мобільний застосунок «Дія» як електронну копію паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, національного посвідчення водія України. Пред’явлення електронних документів не потребує додаткового надання документів, що посвідчують особу, в паперовому вигляді.

“Зверніть увагу, що перевірка достовірності е-паспорта громадянина України, е-паспорта для виїзду за кордон та/або е-посвідчення водія здійснюється за допомогою технічних засобів, зокрема з використанням унікального електронного ідентифікатора (QR-коду), який забезпечує отримання даних з Реєстру інформаційних ресурсів єдиної інформаційної системи МВС на запит Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія»”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus