Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лубенський медичний коледж відзначив 90-річчя від дня створення

Розпочав свою діяльність навчальний заклад у 1930 році як медичний технікум. 10 жовтня 1930 року приступили до навчання 40 учнів. У 1935 році Лубенський медтехнікум було реорганізовано у фельдшерсько-акушерську школу, а в 1954 році – в медичне училище.

Лубенський медичний фаховий коледж – це ліцензований навчальний заклад, який здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів: фельдшер (відділення «Лікувальна справа») та медична сестра (відділення «Сестринська справа»). Про це повідомили у Полтавському обласному центрі громадського здоров’я.

Коледж розташований у чотирьох корпусах. Лабораторії, численні кабінети, бібліотека задовольняють навчально-освітні, пізнавально-культурологічні, естетичні потреби студентів.

“Сьогодні ми славимо свою alma mater – Лубенський медичний фаховий коледж. 90 років – це міцний фундамент, напрацьовані традиції, авторитет і визнання в країні та за її межами. 90 славних літ відділяє сьогодення від дати заснування нашого навчального закладу. Від Лубенського медичного технікуму єдиного диспансеру до Лубенського медичного фахового коледжу – такий шлях народження, становлення, впевненої ходи”, – зазначила директор коледжу Алла Кузьменко.

Постійно зміцнюються матеріально-технічна база, проводяться капітальні євроремонти аудиторій. Придбано сучасне медичне обладнання (тренажери, фантоми, муляжі), сучасні меблі для навчальних кабінетів, лекційних залів, інтерактивні дошки. Є багатий бібліотечний фонд, проводиться комп’ютеризація навчального процесу, гідно примножується висока професійна майстерність викладацького складу. Творчий потенціал коледжу створюється його колективом.

Нині в навчальному закладі 45 штатних викладачів, з яких 34 мають вищу категорію, 9 – звання викладача-методиста, 7 відмінників освіти України. Поглибленню фахових умінь студентів сприяє результативна співпраця навчального закладу з базами практичної підготовки: КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікуванняЛубенської міської ради», КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради», станція екстреної медичної допомоги, всі бази районів.

Система Orphus