Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Лісівники з Полтавщини приєдналися до всеукраїнської акції “1 000 000 дерев за 24 години”

Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства долучилося до всеукраїнської акції з озеленення України «1000000 дерев за 24 години».

17 жовтня лісівники Полтавщини висаджували дерева по всій області, повідомили на офіційній сторінці обласного управління у Facebook.

У лісгоспах посадили 44 500 нових дерев, серед яких сосна, дуб, ясен. Таким чином, лісогосподарські підприємства області висадили дерева на площі 9.2 га. 

«Акція з озеленення України гарний спосіб привернути увагу суспільства до ролі лісу загалом, і дерева зокрема, у житті кожної людини. Для нас, лісівників, садити дерева — це наша робота, яку ми постійно виконуємо, висаджуючи щороку понад 1000 га лісу. Приємно, що сьогодні до садіння дерев по всій країні долучилося скільки небайдужих людей», – зазначив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко.

Акція відбувається в рамках проєкту «Озеленення України» спільно з «CEO Club Ukraine», Книгою рекордів України за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Фото: Facebook

Система Orphus