Ви тут:
Спорт Суспільство 

Ліга Європи: “Зоря” сьогодні зіграє з “Лестером”

Луганський клуб, який отримав путівку до групового раунду Ліги Європи-2020/2021 автоматично, виїзним поєдинком проти англійського «Лестера» (початок — о 22.00 за київським часом) розпочне боротьбу в турнірі.

Про це повідомляє УАФ.

Нагадаємо, що, на жаль, крізь кваліфікацію до основної сітки не змогли пробитися ані ковалівський «Колос», ані чернігівська «Десна».

Календар матчів «Зорі»
Группа G: «Брага» (Португалія), «Лестер» (Англія), АЕК (Афіни, Греція), «Зоря» (Луганськ, Україна).

1 тур
22.10.2020
«Брага» — АЕК
«Лестер» — «Зоря»

2 тур
29.10.2020
«Зоря» — «Брага»
АЕК — «Лестер»

3 тур
04.11.2020
«Лестер» — «Брага»
«Зоря» — АЕК

4 тур
26.11.2020
«Брага» — «Лестер»
АЕК — «Зоря»

5 тур
03.12.2020
АЕК — «Брага»
«Зоря» — «Лестер»

6 тур
10.12.2020
«Брага» — «Зоря»
«Лестер» — АЕК

Склад решти груп Ліги Європи-2020/2021

Група А
«Рома» (Рим, Італія)
«Янг Бойз» (Берн, Швейцарія)
«Клуж» (Клуж-Напока, Румунія)
ЦСКА (Софія, Болгарія)

Група B
«Арсенал» (Лондон, Англія)
«Рапід» (Відень, Австрія)
«Мольде» (Норвегія)
«Дандолк» (Ірландія)

Група C
«Баєр» (Леверкузен, Німеччина)
«Славія» (Прага, Чехія)
«Хапоель» (Беер-Шева, Ізраїль)
«Ніцца» (Франція)

Група D
«Бенфіка» (Лісабон, Португалія)
«Стандард» (Льєж, Бельгія)
«Рейнджерс» (Глазго, Шотландія)
«Лех» (Познань, Польща)

Група E
ПСВ (Ейндховен, Нідерланди)
ПАОК (Салоніки, Греція)
«Гранада» (Іспанія)
«Омонія» (Нікосія, Кіпр)

Група F
«Наполі» (Неаполь, Італія)
«Реал Сосьєдад» (Сан-Себастьян, Іспанія)
АЗ (Алкмар, Нідерланди)
«Рієка» (Хорватія)

Група H
«Селтик» (Глазго, Шотландія)
«Спарта» (Прага, Чехія)
«Мілан» (Італія)
«Лілль» (Франція)

Група I
«Вільярреал» (Іспанія)
«Карабах» (Азербайджан)
«Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль)
«Сівасспор» (Туреччина)

Група J
«Тоттенхем» (Лондон, Англія)
«Лудогорець» (Разград, Болгарія)
ЛАСК (Лінц, Австрія)
«Антверпен» (Бельгія)

У цьому квартеті виступатиме ЛАСК, де поки що лише перебуває захисник збірної України Євген Чеберко.

Група K
ЦСКА (Москва, Росія)
«Динамо» (Загреб, Хорватія)
«Феєнорд» (Роттердам, Нідерланди)
«Вольфсбергер» (Австрія)

Група L
«Гент» (Бельгія)
«Црвена Звезда» (Белград, Сербія)
«Хоффенхайм» (Німеччина)
«Слован» (Ліберець, Чехія)

У цій групі боротиметься «Гент», у складі якого виступають футболісти збірної України Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун.

Календар плей-оф Ліги Європи-2020/2021

1/16 фіналу
Жеребкування — 14 грудня 2020 року.
Перші матчі — 18 лютого 2021 року.
Матчі-відповіді — 25 лютого 2021 року.

1/8 фіналу
Жеребкування — 26 лютого 2021 року.
Перші матчі — 11 березня 2021 року.
Матчі-відповіді — 18 березня 2021 року.

1/4 фіналу
Жеребкування — 19 березня 2021 року.
Перші матчі — 8 квітня 2021 року.
Матчі-відповіді — 15 квітня 2021 року.

1/2 фіналу
Жеребкування — 19 березня 2021 року.
Перші матчі — 20 квітня 2021 року.
Матчі-відповіді — 6 травня 2021 року.

Фінал
26 травня 2021 року. Гданськ (Польща). Стадіон «Гданськ».

Система Orphus