Ви тут:
Суспільство 

LG незабаром почне блокувати “сірі” телевізори зі Smart TV: як перевірити власну техніку

Компанія заявила, що почне блокувати послуги Smart TV на несертифікованих телевізорах. До списку потрапила Україна, а також країни пострадянського простору.

Як повідомляє ain.ua, як повідомляється, компанія підготувала оновлення програмно-апаратних засобів телевізорів LG. Однак з його автоматичною установкою на несертифіковані пристрої, послуги Smart TV «можуть бути повністю недоступні або істотно обмежені».

Читайте також: Samsung випустила телевізор за 38 мільйонів гривень

За словами представників компанії в Україні, це торкнеться моделей телевізорів 2020 року випуску. Йдеться тільки про відключення конкретних цифрових сервісів і додатків. Телевізор продовжить працювати на передачу ТВ-сигналу.

Як перевірити свій телевізор

Сертифіковані моделі мають на задній кришці або в техдокументації маркування «ЕАС». Її наявність підтверджує, що пристрій пройшла всі лабораторні випробування і процедури оцінки, встановлені в технічних регламентах Євразійського Економічного Союзу, і повністю відповідає їх вимогам.

Крім цього, біля телевізора є номер моделі і суфікс – вони дають можливість зрозуміти, для якого ринку був випущений телевізор.

Система Orphus