Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Кременчужан просять погасити борги за тепло та гарячу воду

Кременчук майже 100% готовий до початку опалювального періоду 2020-2021 років. Про це повідомили на засіданні міського штабу з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Одним із відкритих питань, з яким стикають теплопостачальні підприємства, залишається заборгованість споживачів за тепло та гарячу воду.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міської ради.

На сьогодні абоненти КП «Теплоенерго» мають борг перед підприємством в сумі понад 33 млн. грн. Жителі, в оселі яких опалення та гаряча вода здійснює ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», мають заборгованість перед теплопостачальником розміром понад 80 млн грн. Перед ПАТ «Кременчукгаз» у споживачів накопичився борг у сумі понад 8 млн грн.

Від своєчасного розрахунку за теплоносій та гарячу воду з боку споживачів у теплопостачальних підприємств виникне можливість придбати необхідний об’єм газу для опалення житлового фонду та інших міських у зимовий період. Тому просимо кременчужан погасити накопичені борги і в подальшому своєчасно розраховуватися з надавачами комунальних послуг.

фото ілюстраційне

Система Orphus