Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук готовий до початку опалювального періоду 2020-2021 років, – міська рада

Готовність житлового фонду Кременчука наразі складає 98%. Житлові будинки, які обслуговують управляючі компанії 100% отримали акти готовності до початку опалювального сезону, будинки об’єднань співвласників багатоповерхових будинків – на 89%. На даний час актів готовності не отримали 28 будинків ОСББ. Об’єкти галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту готові майже 100%.

Про це говорили на засіданні міського штабу з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, зазначають у Кременчуцькій міськраді.

Теплопостачальні організації КП «Теплоенерго», ПАТ «Полтаваобленерго», Кременчуцька ТЕЦ завершили підготовку центральних теплових пунктів, обладнання котелень, ремонти котлів і готові до подачі теплоносія. У зв’язку із заборгованістю населення та проблемами з фінансуванням, ТЕЦ ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» розпочало ремонт обладнання пізніше запланованого терміну, але обіцяє завершити ремонт котла на початку листопада.

Департамент житлово-комунального господарства щоденно моніторить температуру повітря. На сьогоднішній день середньодобова температура не була нижчою 15 градусів за Цельсієм, але ДЖКГ вже підготовлені проєкти рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради про початок опалювального періоду 2020-2021 років у закладах соціальної сфери та житловому фонді Кременчука. У разі погіршення погодних умов спочатку подадуть теплоносій до лікувальних та навчальних закладів міста, потім до житлових будинків. Цього року, як і минулого, подати тепло в оселі кременчужан планують за 3 дні. Процес налагодження теплопостачання житлових будинків по окремих стояках і квартирах займе ще кілька днів.

Готові до роботи у зимовий період і комунальні підприємства Кременчука. 75 одиниць техніки готові до роботи з прибирання міста від снігу та ліквідації наслідків можливої ожеледиці. Наразі вони ще задіяні у проведенні планових робіт, але при потребі за кілька годин можуть бути переобладнані під снігоприбиральну техніку і приступити до роботи у разі опадів та погіршення погодних умов. КАТП-1628 має необхідний запас матеріалу для посипання міських доріг – 1478 тон солі та 691 тону піску.

Єдиною проблемою залишаються великі борги населення перед теплопостачальними організаціями. Кременчужани заборгували КП «Теплоенерго», Кременчуцькій ТЕЦ, ПАТ «Кременчукгаз» понад 115 млн. грн. Тож керівники цих підприємств звертаються до кременчужан з проханням розрахуватися за спожиті послуги, щоб опалювальний період у Кременчуці розпочався вчасно і пройшов без збоїв.

фото ілюсраційне

Система Orphus