Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Країна без бар’єрів”: Полтавська обласна лікарня отримала можливість безперешкодного обслуговування пацієнтів з вадами слуху

Сьогодні голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та керівник громадської організації “Громадський рух “Соціальна Єдність” Євген Охріменко підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає безкоштовне надання КП “Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського ПОР” обладнання та програмного забезпечення для безбар’єрного обслуговування людей з вадами слуху.

Дане питання особливо актуальне, бо на Полтавщині проживає близько 1500 людей з порушеннями слуху.

“Навіть, якщо б в області на обліку було дві такі людини, це – для нас було б дуже важливим. Ми не можемо обмежувати права людей щодо доступності. Всі об’єкти у Полтавській області, які будуються, інспектують і на предмет доступності. Ми маємо цьому приділяти особливу увагу”, – сказав Олег Синєгубов.

Він також наголосив, що даний проект реалізується безкоштовно.

“Ми не витрачаємо коштів. Це – партнерська угода і домовленість наша є некомерційною. Ми також готові до співпраці абсолютно з усіма громадськими організаціями, щоб наші люди отримували послуги на найвищому рівні. Ми готові до спілкування”, – додав голова Полтавської ОДА.

Дане обладнання та програмне забезпечення дозволить безбар’єрно обслуговуватися, як у реєстратурі, так і, безпосередньо, під час спілкування з лікарем. Зокрема, люди з вадами слуху зможуть самостійно записуватися на прийом до лікаря та комунікувати в лікарні через планшет.

“Наша Громадська організація реалізує проєкт “Країна без бар’єрів” для людей з вадами слуху. Цей проект ми розпочали у 2015 році. Він передбачає створення програмного забезпечення, яке дозволяє в будь-яких сферах почувати себе комфортно і повноцінно. Розроблено 6 програм, починаючи від тих, які дозволяють відчувати музику шляхом вібрації, спалаху, візуальних ефектів і закінчуючи програмами, які дозволяють викликати екстрені служби за 30 секунд. За 2018-2019 роки кол-центр, який закріплений за даним програмним забезпеченням (живі перекладачі жестової мови), встиг опрацювати понад 180 тисяч відеовикликів”, – розповів керівник громадської організації “Громадський рух “Соціальна Єдність” Євген Охріменко.

До речі, дана послуга працює навіть без підключення до Інтернету.

Система Orphus Поделиться на fb