Ви тут:
Р Суспільство 

Конструктори LEGO: користь та веселощі

Дитячі конструктори Lego вже багато десятиліть є одними із найпопулярніших іграшок в усьому світі. Таких результатів вдалось досягти завдяки надвідповідальному підходу до виробництва дитячої продукції. Бо в цьому плані важливо, аби іграшка була не тільки цікавою для дитини, але й корисною.

Так, майже всі конструктори мають розвивати дрібну моторику рук, але тут є дещо більше. Наприклад, дитячий набір Лего Дупло, який розрахований для найменших діточок від одного до п’яти років, розроблявся не один рік великою командою спеціалістів та експертів різних сфер. Серед них були педагоги, технологи, конструктори. В результаті було розроблено декілька наборів для різних категорій дітей, в залежності від віку або навіть статі, які допомагають весело проводити час при цьому навчаючи дитину пізнавати щось нове.

Виховуємо вундеркінда

За словами фахівців, використання наборів Лего Дупло для розважання дітей показує гарні результати у розвитку таких навичок, як уважність та посидючість. В часи, коли синдром дефіциту уважності і гіперактивності став повсякденним явищем для багатьох діточок, який виявити в ранньому віці досить складно, розвиток цих навичок є дуже важливим. Також у дитини розвивається логічне мислення, пам’ять, уява та творчий підхід. Такі результати досягаються не в останню чергу через розвиток дрібної моторики. Діти таким чином вчаться розуміти навколишній світ.

Набори конструкторів Дупло являють собою іграшки у вигляді потягів, цифр, невеликих фігурок, різноманітний транспорт та споруди. Для хлопчаків популярними є набори «Боб будівельник», «Тачки», «Пірати», «Літаки». Для дівчаток – «Принцеси Дісней», «Друзі» тощо. Купити Лего у якості подарунку для дитини відповідного віку є ідеальним рішенням, адже це, по-перше, корисно, а, по-друге, викликає справжній захват як серед хлопчиків, так й серед дівчат.

Як не натрапити на контрафакт

Обираючи іграшки для дітей, дуже важливо купувати оригінальну продукцію. Адже тільки так Ви можете бути впевненим у її безпеці та якості. Тож основна рекомендація для покупців – звертайте увагу тільки на спеціалізовані магазини з бездоганною репутацією. Бажано, щоб такі магазини мали чималий досвід роботи, а їх співробітники могли фахово проконсультувати по будь-яким питанням щодо продукції. Також перед придбанням можна ознайомитись з відгуками реальних клієнтів. Ця інформація має бути в Інтернеті у вільному доступі.

Система Orphus