Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Конкурс проектів для увічнення памяті Героїв Небесної Сотні у Кременчуці продовжили

У Кременчуці  конкурс на визначення кращої проектної пропозиції меморіальної форми для увічнення памяті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції гідності продовжили.

Як зазначили у Кременчуцькій міськраді, у зв’язку  з  малою кількістю зареєстрованих учасників та відсутністю пропозицій продовжено прийом матеріалів на відкритий конкурс у відповідності  до  Постанови  Кабінету Міністрів  від   25 листопада  1999 р. N 2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів» (зі змінами N 532 від 24.07.2013) та п.5.22 Положення про відкритий конкурс на визначення кращої проектної пропозиції меморіальної форми (комплексу) для увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанування подвигу учасників Революції Гідності в Україні, затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 18.01.2019 за №71.

Прийом конкурсних проектних пропозицій триватиме   до 21.05.2021.

Учасниками Конкурсу можуть бути окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи.

Терміни для подачі заявок на участь у конкурсі – протягом всього періоду конкурсного проектування з моменту оголошення конкурсу.

Заява на участь у конкурсі подається на електронну пошту: uma@sat.poltava.ua (у темі листа вказати «заява на участь у конкурсі», в заяві бажано вказати номери контактних телефонів;  адресу учасника, місце роботи, посаду, електронну пошту) або поштою чи особисто за адресою: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради,      за    адресою:   39600,   Полтавська  обл.,      м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, каб. 221, телефон тел. (05366) 74-18-58 та (0536) 74-03-75.

Система Orphus