Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Катастрофа літака Ан-26 на Харківщині: назвали причини аварії

Урядова комісія з розслідування причин катастрофи літака Ан-26 встановила причини аварії. Це завершальний етап і після цього комісія припиняє свою роботу.

Віцепрем’єр Олег Уруський, який є головою урядової комісії з розслідування причин катастрофи, під час пресконференції,  назвав ці причини трагедії.

Уруський назвав головні причини катастрофи, серед тих, які змогла встановити комісія. Вони виявили системні порушення в організації польотів.

“Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія”, – пояснив Уруський.

Крім цього, за його словами, крім головних причин катастрофи встановили також і побічні. Так, серед низки причин є:

  • помилки пілотів;
  • технічні несправності літака, а саме відмова системи граничного регулювання температури ПРТ-24.

Уруський зазначив, що саме ця технічна несправність і призвела до непередбаченої ситуації на борту. Однак, як він наголосив, це не повинно було привести до трощі літака. Людський фактор також мав своє рушійне місце.

Звіт по авіакатастрофі АН-26 озвучать на засіданні уряду 28 жовтня.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня при заході на посадку на аеродром у місті Чугуєві на Харківщині розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків.

У катастрофі загинув курсант з Полтавщини.

Система Orphus