Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

“Карантин вихідного дня”: в Україні можуть запровадити новий вид обмежень через коронавірус

У медичному комітеті Ради пропонують запровадити в Україні карантин вихідного дня. А також відправити на дистанційне навчання вищі навальні заклади та школи.

“Жорсткий карантин в Україні наразі не можуть ввести. Але ми можемо ввести карантин вихідного дня. Це коли родина у вихідний день лишається у себе в родині. Нікуди не їздить: ні в ресторани, ні на концерти в Харків,”– заявив Радуцький.

Про це в ефірі “Права на владу” заявив голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький. Повідомляє “24 канал”

Нардеп зазначив, що в суботу, 10 жовтня, відбудеться нарада у президента, де обговорять зміни постанови про карантинне зонування.

Депутат вважає, що школи і університети, вищі навчальні заклади, навчальні заклади треба відправляти на дистанційне навчання.

Також Радуцький анонсував надходження в Україну на наступному тижні першої партії експрес-тестів з Швейцарії – вони мають 99% сертифікат.

“Вони будуть за 15 хвилин робити ПЛР, що не ІФА, а саме ПЛР. Вони дуже недорогі. Точність у них більше, ніж ПЛР, які ми зазвичай робимо”, – додав Радуцький.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту