Ви тут:
Споживач Суспільство Україна 

Кабмін змінив Порядок формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами

28 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив проєкт постанови щодо внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

Ці зміни визначають чіткий механізм встановлення тарифу на надання послуг з поводження з побутовими відходами з урахуванням об’єму побутових відходів, який надходить на перероблення, а який на захоронення, повідомляють у Мінрегіоні.

«При встановленні тарифів на послугу з поводження з побутовими відходами споживачі сплачують як за перероблення, так і за захоронення всього об’єму побутових відходів, який утворюється в населеному пункті, без урахування об’єму. Відтепер при встановленні тарифу на ці послуги враховуватимуться об’єми вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

В Україні у 29 населених пунктах працюють 35 сміттєсортувальних ліній. Однак у переліку операцій поводження з побутовими відходами відсутня операція сортування. Відповідно до проєкту постанови перелік операцій поводження з побутовими відходами доповнюється операціями сортування та видалення.

Також проєктом постанови врегульовується питання в частині розрахунку витрат з оплати праці працівників, що працюють на підприємствах, які надають послуги з поводження з побутовими відходами.

Система Orphus