Ви тут:
Суспільство Україна 

Кабмін розширить список заборонених продуктів у шкільних їдальнях: що потрапить у перелік

Міністерство охорони здоров’я представило проект постанови уряду, який передбачає нові правила харчування у школах — зокрема не буде сосисок і газованих напоїв.

За словами головного санітарного лікаря, вперше на законодавчому рівні буде врегульовано питання щодо харчування дітей з особливими дієтичними потребами, такими як цукровий діабет, непереносимість глютену, лактози тощо, повідомляє hromadske.radio.

Також проектом заборонено до закупівлі, реалізації та пропонування дітям технологічно оброблених м’ясних та рибних страв (ковбас, сосисок, заморожених напівфабрикатів тощо), солодких газованих напоїв, енергетичних напоїв та будь-яких інших напоїв із вмістом доданих цукрів, обмежується добова кількість солі, цукру, борошняних та кондитерських виробів, жирів.

Чому система шкільного харчування наразі потребує уваги?

Про це розповіла державна експертка Директорату шкільної освіти МОН Марія Дробот та співгола громадської організації «Батьки SOS» Олена Бондаренко.

Марія Дробот: За ініціативи дружини президента Володимира Зеленського розпочато реформування системи шкільного харчування, утворено міжвідомчу робочу групу, куди увійшло дуже багато міністерств та відомств.

Кабінет Міністрів має у планах видати постанову, де буде чітко передбачено перелік продуктів, які не можна буде реалізувати в закладах освіти. Цей перелік розширюється, зокрема до нього потрапляють напівфабрикати, вводяться обмеження на жири, цукор, сіль. Харчування таким чином має стати більш якісним та здоровим.

Органи місцевого самоврядування обов’язково мають забезпечувати безкоштовне харчування для окремих категорій, які визначені в законодавстві. Для інших дітей мають бути створені всі умови, щоб вони могли харчуватися у закладах освіти.

Олена Бондаренко: Нічого нового з заборон ми фактично не побачили. Газовані напої були і раніше заборонені санітарними нормами. Здорове харчування дітей — це прекрасно. Але мені здається, що більшого контролю потребують моменти того, які харчі приходять у заклад освіти, у якому вони стані, наскільки вони свіжі, чи не привозять гнилу картоплю тощо. Тобто більше контролю за тим, як це все реалізується в закладі безпосередньо на кухні.

фото ілюстративне

Система Orphus