Ви тут:
Суспільство 

ІПН у телефоні та оновлена реєстрація ТОВ: презентували додаток “Дія.2.0”

Мінцифри 5 жовтня презентувало оновлений застосунок “Дія 2.0”, серед новинок – можливість пред’являти у цифровому форматі податковий номер, довідку переселенця, місце реєстрації тощо.

Як повідомляє Економічна правда, крім цього, запустили оновлену реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

“Ми провели грандіозний реінжиніринг, змінили форму, маємо 46 полів замість 88. Тепер для того, щоб людині відкрити ТОВ і стати підприємцем, достатньо 30 хвилин, бажання, трохи уважності (бо це робота з документами) і доступ до інтернету”, – пояснив керівник проекту “Дія” Мстислав Банник під час Diia Summit.

За його словами, на порталі “Дія” також оновлена ​​і реєстрація фізично осіб-підприємців (ФОП) – тепер відкрити ФОП можна за 15 хвилин.

Також Мінцифри запустило на веб-порталі електронних послуг “Дія” можливість реєстрації місця проживання дитини до 14 років.

“Впроваджується ще один сервіс – реєстрація місця проживання дитини до 14 років. Послуга поки що доступна лише у двох містах, але до кінця року у нас є плани покрити всю Україну”, – зазначив перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.

За його словами, поки така можливість з’явилась в Києві та Харкові.

Із послуг також стануть доступними: сплата штрафів, сплата боргів виконавчих проваджень (людина отримує сповіщення про відкриття провадження і може сплатити штраф).

За словами Федорова, “Дія” поступово “стає платіжним інструментом” – у квітні наступного року з’явиться більше державних послуг, які можна буде сплатити онлайн.

За допомогою смартфона також можна буде перевірити дійсність документа, здійснити передачу техпаспорта, “sharing цифрового документа”.

Система Orphus