Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Інтернет – головне джерело пошуку роботи в умовах карантину, – Полтавський обласний центр зайнятості

Фахівці з рекрутингу зафіксували, що з посиленням карантину кількість вакансій за відділеною формою роботи зросла на 22 відсотки. На сьогодні багато людей вже перейшли на віддалену роботу, іншим така робота постає реальною перспективою.

Карантин та самоізоляція вплинули на комунікацію, прогнозується подальше скорочення соціальних контактів людини з навколишнім світом на 75%. Альтернативою такій «соціальній дистанції» став Інтернет, пише pol.dcz.gov.ua

Кількість нових реєстрацій у додатку Viber стало більшим на 25%, кількість відеоповідомлень збільшилася на 75%, середня тривалість розмов по аудіозв’язку по мобільному збільшилася на 35%. Це пояснюється перш за все необхідністю ведення ділової комунікації через гаджети, у тому числі з пошуку роботи.

Може здатися, що пошук віддаленої роботи нічим не відрізняється від звичайного, і не потребує особливих навичок, але на практиці не кожна безробітна людина здатна сконцентруватися на власній меті щодо пошуку роботи, знайти в Інтернет ефективні платформи, встановити га своєму гаджети потрібні чати-боти з вакансіями.

Майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи» орієнтує в інформаційних змінах на ринку праці, а також допомагає безробітним отримати нові навички з пошуку роботи в «дистанційному» оточенні.

Відділ організації профорієнтації Полтавського обласного центру зайнятості продовжує підготовку та проведення вебінарів і семінарів на платформі ZOOM для безробітних Полтавської міськрайонної філії зайнятості.

На семінарі «Сучасні джерела пошуку роботи» розглядаються інформаційні тенденції на ринку праці, що сьогодні оцінюють HR фахівці, використання джерел пошуку роботи, як уникнути сучасних шахрайських схем.

Оволодіння інформацією з пошуку роботи і вміле використання вакансій дозволяє безробітним швидко визначити себе у світі, який змінився, сказати «ні» виникненню інформаційного неврозу і знайти нову роботу.

В центрі зайнятості нагадують: бажаючі безкоштовно зареєструватися на платформі Coursera можуть це зробити через своїх кар’єрних радників, або особисто написати своє ім’я та прізвище англійськими літерами (для ваших сертифікатів) на адресу до 31 жовтня 2020 року.

Полтавська обласна служба зайнятості, яка має найбільшу базу можливостей, завжди відкрита для всіх, хто шукає роботу. Зокрема, кожна людина може розраховувати на реальну допомогу від фахівців відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості.

Система Orphus