Ви тут:
Культура Суспільство 

Гурт JULINOZA представив пісні в новому звучанні лайв-альбому “Odessa Night Session”

У період карантинного настрою й обмежених живих концертів, відомий український гурт JULINOZA вирішив порадувати своїх слухачів лайв-альбомом, який доступний на всіх стрімінгових сервісах. Лайв-альбом від JULINOZA вийшов на німецькому лейблі Laconia. Реліз буде супроводжуватися виходом лайв-відео під кожну пісню з альбому.

Альбом має символічну назву “Odessa Night Session”, оскільки всі композиції так чи інакше створені в рідному місті музикантів – Одесі. Цей лайв-альбом був записаний однією чудовою одеською ніччю. I цю магiчну атмосферу ви зможете відтворити споглядаючи зірки в будь-якій частині світу.

«Ми дуже скучили за живими виступами, але оскільки дотепер ситуація з концертами знаходиться у підвішеному стані й часто доводиться переносити заходи. Ми вирішили записати сейшн з нашими улюбленими композиціями й випустити його, як лайв-альбом. Сейшн доступний на всіх платформах. Також, поступово, будуть опубліковані лайв-відео на нашому YouTube-каналі, щоб наші слухачі постійно насолоджувались атмосферою лайвових виступів»,- розповідає композитор і лідер гурту, Юлі Запорожець.

Всього в альбомі 9 композицій, які виконані у новому звучанні. З оновленим складом музикантів, можна почути улюблені композиції бенду, з новими гітарними рифами та відчути більш джаз-роковий вайб. У сейшені виконані такі хіти гурту, як “Бородатий Кроль”, “Сова”, “Я под Водой”, “Riff”. Примітно, що в лайв-альбомі також звучить трек “Карусель”, який раніше не був виданий студійно, хоча давно вже став одним з найбільш знакових на концертах колективу. Ця композиція наповнена метафоричними образами й музичними символами.

Даним релізом гурт налаштовує своїх шанувальників, почути новий сингл гурту «Край Дивних Мрій», який має побачити світ, вже в середині листопада 2020 року.

Широку популярність гурт JULINOZA отримав після участі в таких телешоу, як: “Голос Країни”, “Нацвідбір Євробачення”, “Танці з зірками”. Музиканти представляли Україну на багатьох міжнародних фестивалях. Продюсер і композитор колективу Юлі Запорожець є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів (фортепіано, композиція, вокал), пише музику для фільмів, мультфільмів, мюзиклів, а також симфонічну і камерну неокласику. Нагадаємо, що крайній реліз гурту “Your Name” видавався голлівудською кінокомпанією.

Система Orphus