Ви тут:
Суспільство 

Huawei представила серію камерофонів Mate40

Топова модель Mate40 RS Porsche Design коштує € 2295.

Як повідомляє ITC.ua, 22 жовтня Huawei провела онлайн-презентацію флагманської серії камерофонів Huawei Mate40. Практично всі подробиці витекли в мережу до анонсу, так що нам залишається уточнити деталі і підвести підсумки.

Лінійка представлена чотирма моделями – Mate40, Mate40 Pro і Mate40 Pro +, а також лімітовану преміальне видання Mate 40 RS Porsche Design. Від торішніх Mate30 вони відрізняються оновленим дизайном, поліпшеними характеристиками і ширшими функціональними можливостями.

Якщо говорити про дизайн, основні моделі Mate40, Mate40 Pro і Mate40 Pro + об’єднує зовнішнє оформлення блоку основної камери – у вигляді бублика / пончика. У той ж час Mate40 Pro, Mate40 Pro + і Mate 40 RS Porsche Design отримало одне «обличчя» на трьох – все вони оснащуються екранами-водоспадами з сильно загнутими боковими частинами і овальним вирізом під подвійну фронтальну камеру в лівому кутку. У той же час Mate 40 RS Porsche Design виділяється іншим оформленням задньої панелі (вертикальна «гоночна» смуга з характерною текстурою по центру) і блоку основної камери (у формі восьмикутника). Що ж стосується Mate40, він теж оснащується вигнутим екраном, але вигин не такий сильний, як у старших побратимів, а фронтальна камера є одинарної і врізана в круглий отвір в лівому верхньому кутку екрану.

Система Orphus