Ви тут:
Суспільство 

Huawei через санкції США продає бренд Honor

Корпорація Huawei Technologies веде переговори з Digital China Group і іншими претендентами про продаж активів Honor, розраховуючи виручити від угоди до $ 3,7 млрд, повідомляє Reuters з посиланням на неназвані джерела.

Про це повідомляє ITC.ua.

Після чергової хвилі посилення санкцій з боку США компанія Huawei зіткнулася з новими труднощами – тепер дозвіл на співпрацю з Huawei повинні отримувати навіть зарубіжні компанії, якщо вони використовують американське програмне забезпечення або обладнання. Це сильно вдарило по Huawei, особливо по напівпровідному бізнесу.

Читайте також: Google може припинити підтримку своїх сервісів у телефонах Huawei

На серпневій презентації генеральний директор Huawei Consumer Business Group Річард Ю висловлював побоювання, що наступне покоління флагманської SoC Kirin 9000 (буде використовуватися в Mate 40), в результаті може виявитися останнім.

Зараз Huawei активно перебудовує бізнес в зв’язку з посиленням американських санкцій. Повідомляється, що керівництво переглядає пріоритети, плануючи сфокусуватися на смартфонах преміум-класу. У той же час молодіжний народний бренд Honor не вписується в нову стратегію.

Серед потенційних покупців Honor галузеві спостерігачі називають інших китайських виробників смартфонів, включаючи конкуруючі TCL і Xiaomi.

Система Orphus