Ви тут:
Суспільство Україна 

Голова КС Тупицький відмовився прийти на допит в ДБР

30 жовтня голова Конституційного суду Олександр Тупицький заявив, що не прийде на допит в ДБР

Про це голова Конституційного суду Олександр Тупицький заявив на прес-конференції, передає Еспресо.TV.

“Я попрошу вас не дивуватися, що я не з’явлюся на допит. Чому? Фактично, оприлюднено мені підозру. Який же я свідок після цього?”, – сказав Тупицький.

Глава КС зазначив, що напередодні ввечері його розшукували двоє слідчих ДБР.

Читайте також: Рішення РНБО і Кабміну по Конституційному суду ухвалили після перемовин Зеленського з Тупицьким, – Мендель

“Вчора ввечері, о 11 годині ночі, мене шукають двоє слідчих для вручення повістки в якості свідка. Коли сьогодні в суд надійшла офіційна повістка по електронній пошті. Навіщо об 11 годині ночі шукати голову суду, заходити в будинок, де є консьєрж, випитувати, як глава суду приїжджає – з охороною чи ні, якими під’їздами користується, в який час це відбувається. Це двоє слідчих Державного бюро розслідувань. як тільки вони якимось чином дізнаються телефон моєї дружини і скидають цю повістку на WhatsApp їй, в ефірі відразу йде коментар, чому викликають, на офіційному веб-сайті ДБР, чому викликають главу КС. За перевірку до причетності до злочинів, які перевіряються в системі господарських судів, де я раніше працював. Це про автоматичний розподіл та інше”, – прокоментував він.

Тупицький уточнив, що справа, про яку йде мова, зачіпає події 2013-2014 років, за якими він вже двічі був допитаний.

“Мене допитував відділ Горбатюка. Ви розумієте, що це відділ, який не підкорявся навіть генеральному прокурору Луценко. І якби там була підозра, я б там уже був з підозрою. Рябошапка перевіряв це питання, по провокації певних осіб. Не було вручено підозру “, – додав Тупицький.

“Тому діє процесуальний закон – є підстави, є процесуальне керівництво генеральної прокуратури, тоді будь ласка – допити, захист і так далі”, – резюмував Тупицький.

Фото: 24 канал

Система Orphus