Ви тут:
Суспільство 

“Газ для людей”: ПриватБанк та Нафтогаз України запустили онлайн сервіс

Єдиної ціни на газ більше немає. Тепер споживачі газу можуть вибрати, в кого купувати газ та підключитися до газопостачальної компанії онлайн. ПриватБанк запустив перший в Україні онлайн сервіс підписки та керування постачальниками комунальних послуг.

Як розповіли у пресслужбі ПриватБанку, завдяки партнерському проекту з Нафтогазом України, в Приват24 можна за декілька кліків підключитися до газопостачання від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Так, клієнти мають змогу не тільки сплатити за споживання газу через сервіс Приват24, але й швидко змінити постачальника газу.

“Українці є одними з найактивніших користувачів інтернет банкінгу у світі. Лише за три останні роки кількість клієнтів, які віддали переваги онлайн банкінгу Приват24, зросла з 5 до 12 мільйонів. Тепер ми йдемо далі – розширюємо платформу оплати комунальних послуг та даємо українцям можливість обирати власного постачальника газу. Ніяких паперів, офісів газопостачальника або відділень банку: укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом. Надалі контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24. Це принципово нова платформа, яка відкрита для співпраці з постачальниками будь яких послуг в країні, – відзначив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

Сервіс доступний понад 12 мільйонам клієнтів банку – користувачам Приват24.

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» активно працює над розширенням партнерської мережі. Партнерство з великим державним банком надає більше можливостей для побутових споживачів газу приєднатися до Нафтогазу. Ціни газу від ГК «Нафтогаз України» цього місяця до 40% нижчі, ніж в інших газопостачальних компаній. Тож обрати оптимальний газовий тариф стає ще простіше. Ми очікуємо, що співпраця з ПриватБанком зробить газовий сервіс ще зручнішим для клієнтів», — сказав Максим Рабінович, директор ГК «Нафтогаз України».

У новому сервісі ПриватБанку процес зміни постачальника газу доволі простий – як на відео. На веб сайті Приват24 потрібно обрати розділ «Послуги/Мої постачальники/Газопостачання». Наступний крок – вибрати адресу помешкання, яке бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу. Під карткою з адресою розташована вкладка «Газопостачання» з чинним тарифом на блакитне паливо від Нафтогазу. Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити/вказати персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу). Підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID. Після відправки заявки з клієнтом впродовж трьох днів зв’яжуться спеціалісти ГК «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення.

Довідково. SmartID – це кваліфікований електронний підпис, що є аналогом вашого власноручного підпису. Ним можна підписувати документи та звіти, підтверджувати особистість та отримувати послуги онлайн за допомогою свого смартфону – додаткових пристроїв і додатків для зберігання е-підпису не потрібно. SmartID зберігається в захищеному хмарному сховищі, а використання е-підпису підтверджено Законом України «Про електронні довірчі послуги».

Нагадаємо, що ГК «Нафтогаз України» пропонує для своїх побутових клієнтів два тарифи на газ – «Місячний» та «Річний». Наразі компанія займає приблизно 2% роздрібного ринку газу.

Система Orphus