Ви тут:
Суспільство 

Google Play Music припиняє своє існування

Google офіційно припинив підтримку своєї програми.

Як повідомляє itsider, під час запуску програми все ще стверджується, що Google Play Music скоро закриється, і тому вам потрібно виконати перехід на YouTube Music.

У додатку зараз пропонується перейти на YouTube Music, скачати на пристрій музичну бібліотеку, очистити історію рекомендацій і очистити музичну бібліотеку.

Google Play Music запустили в 2011 році, однак в Україні він став доступний тільки в 2014 році. Про те, що Google закриє сервіс Google Play Music стало відомо в 2018 році.

Читайте також: Функція для поціновувачів: за допомогою Google можна знайти назву пісні

Google Play Музика (англ. Google Play Music) — це музичний та пoдкастовий стримінговий сервіс та хмарне сховище музичних файлів, якими керує компанія Google. Про відкриття сервісу було оголошено 10 травня 2011 року, та через 6-ти місячний бета-період, доступ до якого був лише за запрошеннями, 16 листопада 2011 року його було запущено.
Користувачі стандартних облікових записів можуть завантажувати і слухати до 50 000 треків зі своєї особистої бібліотеки на безоплатній основі. Підписання до плану «All Access» продається у поєднанні з YouTube Premium, та дає користувачам можливість потокового прослуховування будь-якої пісні у каталозі Google Play Музики. Користувачі мають можливість придбати додаткові пісні для своїх бібліотек за допомогою розділу музичний магазину Google Play. На додачу до запропонованої музики для стримінґу, мобільні застосунки Google Play Music дозволяють зберігати музику на пристрій та слухати її в автономному режимі.

Система Orphus