Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Формула-1” визначилась з новим генеральним директором

Стефано Доменікалі призначений президентом і генеральним директором Формули 1 з січня 2021 року, а Чейз Кері, нинішній голова та генеральний директор, переходить на роль невиконавчого голови.

Про це повідомляє f1-ukraine.

Ф1 підтвердила повернення в чемпіонат 55-річного Доменікалі, який свого часу керував командою Ferrari, де пропрацював із 1991 року до початку 2014 року.

Читайте також: “Мерседес” відмовився продавати мотори “Ред Булл”

До речі, тоді в Скудерії він працював із нинішнім спортивним директором Формули 1 Россом Брауном. Дотепер Доменікалі був генеральним директором виробника суперкарів Lamborghini та був задіяний у материнської компанії Audi з 2014 року. Одночасно італієць виконував обов’язки президента комісії FIA з одномісних болідів.

«Я дуже радий приєднатися до організації Формули 1, спорту, який завжди був частиною мого життя, – сказав Доменікалі. – Я народився в Імолі, а живу в Монці. Я залишався пов’язаним зі спортом завдяки своїй роботі у комісії FIA, і я з нетерпінням чекаю зв’язку з командами, промоутерами, спонсорами та багатьма партнерами у Формулі 1, оскільки ми продовжуємо рухати бізнес вперед.

Останні шість років у Audi, а потім у керівництві Lamborghini дали мені ширшу перспективу та досвід, який я внесу до Формули 1».

Система Orphus