Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Фінішна пряма: під Кобеляками завершується будівництво дворівневої транспортної розв’язки

У селі Бутенки дорожники завершують роботи на останніх з’їздах дворівневої транспортної розв’язки на перетині автодоріг М-22 Полтава-Олександрія та Н-31 Дніпро-Решетилівка.

Вона побудована за типом “повний кленовий лист”. Це інженерна споруда з чотирма напрямками, у яких усі повороти ліворуч виконуються у вигляді петлеподібних з’їздів. Розв’язка має 8 основних з’їздів.

“Наразі ми вийшли на фінішну пряму і завершуємо роботи на цьому важливому інфраструктурному об’єкті. З початку будівництва виконано робіт на суму близько 1 млрд 050 млн грн. Це – 82% від загального обсягу”, – розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Шарай.

Саму розв’язку розпочали зводити у 2017 році. Через недостатнє фінансування не вдавалося виконати запланований обсяг робіт.

Цьогоріч ситуація стабілізувалася і підрядна організація відновила роботи.

“Протягом 2020 року нами влаштовано основні проїзди з цементобетонним покриттям, завершено роботи з відсипання землеполотна на ділянках автодороги М-22 Полтава-Олександрія та з’їздах розв’язки, влаштовуються шари дорожнього одягу під асфальтобетонне покриття”, – стверджує керівник проекту Олександр Валуйкін.

Основні характеристики підходів:
– довжина ділянки – 4,1 км (основні проїзди);
– 4,6 км (ліво-правоповоротні з’їзди);
– тип покриття – монолітний цементобетон та асфальтобетон.

Читайте також: На шляхопроводі у селі Бутенки забетонували 8-ми метрову опору

Система Orphus