Ви тут:
Суспільство 

Financial Times представило рейтинг бізнес-шкіл

Видання Financial Times опублікувало результати щорічного рейтингу кращих MBA-шкіл світу, куди входять 100 переможців. У топ-3 увійшли Kellogg / HKUST Business School, Ceibs і HEC Paris.

Про це інформує Ain.ua.

У топ-15 бізнес-шкіл майже не залишилося локальних освітніх програм, представлених в одній країні. Єдиним винятком стала IE Business School, розташована в Мадриді.

Провідні школи, більшість з яких пропонували навчання в Азії, Європі або США, отримали значно вищі бали, ніж середній показник для 100 бізнес-шкіл, які увійшли до рейтингу. Їх оцінювали за такими факторами, як заробітна плата і підвищення заробітної плати через три роки після випуску.

«Аналіз показує зростаюче значення китайських навчальних закладів та інших навчальних закладів з країн, що розвиваються», – зазначає Financial Times.

У топ-3 увійшли:

Рейтинг очолила Kellogg / HKUST Business School, яка реалізується в партнерстві Школи менеджменту Келлогг Північно-Західного університету США і Гонконзького університету науки й технологій. Ця школа минулого року займала друге місце. Середня заробітна плата випускників становить $ 528 тисяч на рік.

На другому місці опинилася Ceibs, що піднялася за рік на три позиції. CEIBS або Китайсько-європейська міжнародна школа бізнесу була заснована відповідно до угоди між урядом Китаю і Європейською комісією в Шанхаї в листопаді 1994 року і була першою бізнес-школою в материковому Китаї.

HEC Paris, яка в минулому році займала перший рядок рейтингу, опустилася на третє місце в 2020.

Програма HEC Executive MBA, завдяки якій HEC Paris тримається в топі рейтингу бізнес-шкіл, є міжнародною і викладається в Парижі (Франція), Пекіні (Китай), Санкт-Петербурзі (Росія) і Доха (Катар).

У топ-15 бізнес-шкіл за версією Financial Times потрапила всього локальна програма – це IE Business School, розташована в Мадриді (Іспанія), яка посіла 12 місце. Дохід випускників цієї школи $ 309 тисяч на рік.

Як зазначив виконавчий директор «Укр Кредит Фінанс» Євген Резуєв, в Китаї найбільші доходи випускників і будь-які освітній програмі вигідно робити спільні проекти саме з цією країною.

«Для бізнес-шкіл єдиний шанс опинитися в топі – це робити спільні проекти з Китаєм. Там же найбільші доходи випускників. Перефразовуючи – американські, лондонські, паризькі кампуси – вже не торт. Всі гроші в Китаї », – написав Резуєв.

Данило Івженко

Система Orphus