Фінальна серія УХЛ: “Кременчук” у овертаймі програв майже виграний матч “Донбасу”

Донеччани зробили камбек з 0:3 у другому періоді.

Як повідомляє УХЛ, в Кременчуці відбувся перший поєдинок фінальної серії УХЛ Паріматч – «Кременчук» на своєму майданчику приймав донецький «Донбас». Для обох команд ця вже третя фінальна зустріч за чотири сезони УХЛ Паріматч.

З перших секунд гравці «Донбасу» кинулися вперед і першими створили біля воріт небезпечний гольовий момент. На 3 хвилині Новицький зробив чудовий сейв, після блискучого кидка Григор’єва. І тут же, донеччани пропустили шайбу – «городяни» провели затяжну атаку і з першого ж кидка закинули шайбу. Рахунок в матчі відкрив Дубінін. Ще через пару хвилин і форвард «Кременчука» Пукс, скориставшись помилкою захисника «Донбасу», закинув другу шайбу.

Після такого холодного душу, донеччани трохи остовпіли, а господарі майданчика все йшли вперед, не даючи гостям жодного шансу на те, щоб закріпитися в своїй зоні. На 14 хвилині «Донбас» залишився в меншості, а через хвилину «Кременчук» реалізував свою перевагу. Третю шайбу зльоту закинув Тютченко.

У «Донбасу» була можливість розмочити рахунок, але на 17 хвилині Монс не зміг переграти Новицького – воротар господарів витягнув «мертву» шайбу – 3:0 після першого періоду.

Другий період почався з атак господарів – за перші 40 секунд з початку двадцятихвилинки кіперу «Донбасу» Дьяченку довелося двічі вступати в гру, але в подальшому ініціативу в грі перехопили гості і вже біля воріт Новицького почали виникати небезпечні моменти. Спочатку, воротареві господарів вдавалося справлятися з кидками донеччан, але на 30 хвилині і він був уже безсилий. Хокеїсти «Донбасу» розіграли комбінацію – Туркін підставив свою ключку під кидок Пангелова-Юлдашева, від якої шайба влетіла у ворота «городян».

Після забитого гола, донеччани ще більше посилили натиск. Лише блискуча гра Новицького не дозволила їм закинути ще парочку шайб. Таким чином, суперники пішли на перерву з рахунком 3:1

Сценарій другої двадцятихвилинки продовжився в третій. Все почалося з небезпечного моменту Ляльки та закінчилося двома шайбами ​​«Донбасу». Спочатку своїм кидком в дальній кут Журавльов скоротив рахунок до мінімуму – 3:2. А ще через хвилину Костіков зробив його рівним – 3:3.

Далі на майданчику тривала рівна боротьба на високих швидкостях. Обидві команди могли забити гол, але на 58 хвилині Лялька здійснив сольний прохід, по черзі обігравши чотирьох супротивників і закинув шайбу.

Здавалося, що гості зможуть відвести перемогу з арени «Айсберг» в основний час, але за 6 секунд до кінця матчу господарі зусиллями Созонова зрівняли рахунок і перевели зустріч в додатковий час. В овертаймі сильнішими виявилися гості – першій же своїй атаці «Донбас» забив переможну шайбу. З передачі Карпенка відзначився капітан донеччан Захаров.

Отже, перший фінальний матч УХЛ Паріматч між «Кременчук» та «Донбасом» завершився перемогою донецької команди в овертаймі – 4: 5