Ви тут:
Суспільство 

Facebook розпочав боротьбу проти фейків про Голокост

Соціальна мережа Facebook заявила про обмеження доступу до контенту про заперечення Голокосту в рамках програми по боротьбі з ненависницького висловлюваннями.

Більше про це на своїй сторінці у соцмережі написав лава Facebook Марк Цукерберг.

«Ми давно видаляємо публікації, які вихваляють злочини на ґрунті ненависті чи масові вбивства, включаючи Голокост. Але з посиленням антисемітизму ми розширюємо нашу політику, щоб заборонити будь-який вміст, який також заперечує або спотворює Голокост. Якщо люди шукають Голокост у Facebook, ми почнемо направляти вас до авторитетних джерел, щоб отримати точну інформацію», – йдеться у повідомленні.

Соцмережа посилається на дослідження, згідно з результатами якого 25% американців у віці від 18 до 39 років вважають, що Голокост – це міф чи перебільшення, деякі з них не впевнені в істинності факту геноциду єврейського народу.

Голокост (від англ. the Holocaust, з дав.-гр. ὁλοκαύστος — «всеспалення») — переслідування і масове знищення євреїв і ромів у Німеччині під час Другої світової війни; систематичне переслідування і знищення європейських євреїв і циганів нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933 — 1945 років; геноцид єврейського народу в часи Другої світової війни, внаслідок якого загинуло до 6 мільйонів осіб. Як жертв Голокосту зазвичай сприймають також інші етнічні та соціальні спільноти, яких нацисти переслідували і знищували за приналежність до цих спільнот (роми, гомосексуали, масони, безнадійно хворі тощо). Тобто, у ширшому розумінні, голокост — систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.

Система Orphus