Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дорожники Кременчука завершують роботи на розвороті тролейбусного маршруту №26А+

Із 8 жовтня запрацював новий тролейбусний маршрут 26А+. Цей комунальний транспорт працює на довгому маршруті – від Молодіжного до Крюкова. Тож із минулого тижня жителі правобережжя Кременчука та сусідніх до нього сіл можуть переїхати через мостовий перехід, щоб дістатися лівого берега міста.

Наразі КП «ШРБУ» проводить завершальний комплекс робіт із укладанням нового асфальтового покриття в місці розвороту тролейбусу №26А + – на вулиці Академіка Герасимовича на межі з селом Чечелеве.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Тролейбус №26А+, переїхавши мостовий перехід, рухається тролейбусним маршрутом №3 до зупинки «Міський сад» і далі – до Молодіжного. Частину маршруту – там, де немає контактної мережі, – тролейбуси рухатимуться на автономному ходу.

Вартість проїзду в тролейбусах №26А+, незважаючи на чималу довжину маршруту, становить 2 грн. У цих тролейбусах збережено і безкоштовний проїзд для всіх пасажирів, які мають пільговий статус.

Нагадаємо, що наразі тролейбуси на автономному ходу також їздять на Петрівку та Велику Кохнівку. У найближчих планах запустити автономний тролейбус №28А+ на Третій Занасип.

Система Orphus Поделиться на fb