Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

До реєстру великих платників на 2021 рік включено 38 компаній Полтавщини

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна, Державна податкова служба України затвердила реєстр великих платників податків на 2021 рік, до якого увійшли 1375 суб’єктів господарювання в тому числі 38 підприємств Полтавської області.

Порівняно з реєстром на 2020 рік кількість підприємств скоротилася на 25 платників. Це пов’язано зі зміною критеріїв віднесення платників податків до категорії великих, що передбачено Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон №466).

Так, відповідно до Податкового кодексу України, великий платник податків – це, зокрема, юридична особа, в якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує еквівалент 50 мільйонів євро, або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України (крім митних платежів) за такий самий період перевищує еквівалент 1,5 мільйона євро.

Раніше загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Держбюджету, складала 1 млн євро податкових та митних платежів. Включення підприємств до Реєстру великих платників податків на
2021 рік вже відбувалось за оновленими критеріями. До вищезазначеного реєстру не потрапив 31 платник Полтавщини, з тих що на сьогодні обслуговуються в Офісі великих платників податків ДПС та перебувають в Реєстрі – 2020. Натомість Реєстр – 2021 поповнили 6 нових платників області, з яких, зокрема, 4 – підприємства торгівлі, 2 – промисловості.

Система Orphus